متخصص گوش و حلق و بینی تهران ، پزشکی است که در زمینه درمان مشکلات تاثیر گذار بر روی گوش ها ، بینی ، گلو و نیز جراحی سر و گردن ، تخصص دارد. دکتر نسرین یزدانی ، بهترین متخصص گوش ،حلق و بینی تهران هستند ، که برای مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به گالری سایت یا اینستاگرام مراجعه نمایید.

متخصص گوش و حلق و بینی - دکتر یزدانی

پزشک گوش و حلق و بینی خوب در تهران ، علاوه بر پزشک ، جراح نیز می باشد. این بدان معناست که وی می تواند ، جراحی هایی را برای کمک به درمان موقعیت های تاثیر گذار ، بر روی بافت های ظریف گوش ، بینی و گلو ، انجام دهد. این متخصص می تواند دامنه متنوعی از مشکلات را درمان کند. برخی از مثال ها شامل سینوزیت های مزمن و قارچی ، از دست رفتن شنوایی ، سرطان اوروفارینژال و آپنه خواب انسدادی می باشد.

متخصص گوش و حلق و بینی تهران چه چیزی را درمان می کند ؟

گوش ها

دامنه منحصر به فرد فعالیت بهترین متخصص گوش و حلق و بینی تهران ، درمان ناهنجاری های گوش می باشد. پزشک در زمینه درمان پزشکی و جراحی شنوایی ، عفونت گوش ، ناهنجاری های تعادل ، وزوز گوش ، درد اعصاب و ناهنجاری های عصب صورت و جمجمه آموزش دیده است. دکتر متخصص ناهنجاری های مادرزادی ، گوش داخلی و خارجی را نیز درمان می کند.

بینی

سینوزیت مزمن ، یکی از رایج ترین گلایه های سلامت می باشد. مراقبت از حفره بینی و سینوس ها ، یکی از مهارت های اولیه دکتر گوش و حلق و بینی خوب در تهران می باشد. مدیریت ناحیه بینی شامل آلرژی و حس بویایی می باشد. تنفس از طریق بینی و شکل ظاهری این اندام ، نیز بخشی از تخصص این متخصص می باشد.

گلو

حرف زدن و خوردن ، از طریق این اندام حیاتی انجام می شود. پزشک گوش و حلق و بینی در زمینه مدیریت بیماری های حنجره ، مجرای عبور هوا ، گوارش و ناهنجاری های مربوط به بلع و صدا ، نیز تخصص دارد.

سر و گردن

این مرکز از بدن دارای اعصاب مهم کنترل بینایی ، بویایی ، شنوایی و صورت می باشد. در ناحیه سر و گردن ، پزشک گوش و حلق و بینی ، بیماری های عفونی، تومورهای خوش خیم و بدخیم و ناهنجاری ها در صورت ، را درمان می کند. او جراحی زیبایی پلاستیک مانند جراحی زیبایی بینی ، و جراحی ترمیمی ، را نیز انجام می دهد.

متخصص گوش و حلق و بینی - دکتر یزدانی

چه زمان باید توسط متخصص گوش و حلق و بینی معاینه شویم ؟

یک پزشک عمومی ، می تواند به شما در حل مشکلات تاثیرگذار بر روی گوش ها، بینی و گلو کمک کند. این امر معمولاً در صورت تجربه یک مشکل مزمن و کوتاه مدت ، از قبیل عفونت سینوس ، عفونت گوش یا گلودرد امکان پذیر است. البته گاهی اوقات ، بهتر است به جای یک پزشک عمومی ، به بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در تهران مراجعه کنیم. برخی از این موارد عبارتند از :

 1. موارد مکرر آبریزش بینی ، انسداد بینی یا فشار سینوس
 2. عفونت های بازگشتی از قبیل عفونت های سینوسی ، عفونت گوش یا گلودرد
 3. وقوع مکرر سرگیجه
 4. تغییر در شنوایی
 5. دشواری در قورت دادن
 6. وزوز گوش
 7. برآمدگی که در ناحیه صورت یا گردن ، که در حال رشد بوده و از بین نمی رود ، یا بزرگ تر می شود.
 8. مشکلاتی که بر روی توانایی خواب اثر می گذارد.

انتخاب متخصص گوش و حلق و بینی خوب در تهران

شما بعنوان یک بیمار ، از طرق زیر به یک متخصص ، ارجاع داده می شوید :

 • از طریق یک پزشک عمومی
 • از طریق وب سایت یا راهنمایی کلامی
 • از طریق بیمارستان
 • از طریق کلینیک یا مرکز درمانی ، که همیشه در زمان مواجهه با مشکل پزشکی ، به آنجا مراجعه می کنید.

بهترین متخصص گوش و حلق و بینی تهران ، در زمینه های فرعی مرتبط با این حوزه ، نیز صاحب تخصص است. او بهترین طرح درمان را پس از انجام معاینات لازم ، طراحی کرده و بیمار را تا دستیابی به نتیجه درمان کامل ، همراهی می نماید.

متخصص گوش و حلق و بینی - دکتر یزدانی

در جلسه مشاوره اولیه با متخصص ، چه انتظاری دارید ؟

در اولین جلسه ملاقات با دکتر متخصص گوش و حلق و بینی تهران ، متخصص اغلب درباره علائم تجربه شده توسط شما ، سلامت عمومی و سابقه پزشکی تان برای کمک به درک مشکل ، گفتگو می کند. گوش ها ، بینی ، سر ، گردن و گلو شما آزمایش می شود. همچنین تست هایی در طول اولین جلسه ملاقات با پزشک ، تجویز شده و ایده ای شفاف در خصوص قدم بعدی و آنچه انتظار وقوع آن را دارید ، ارائه می گردد.

بهترین جراح گوش تهران - دکتر نسرین یزدانی

دکتر نسرین یزدانی

دکتر نسرین یزدانی، فلوشیپ جراحی سر و گردن و انکولوژی از انجمن جهانی جراحان سرو گردن IFHONS international federation of oncology و فلوشیپ اتولوژی نورو اتولوژی جراحی قاعده جمحمه head and neck ، استاد تمام  (full professor) و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و دارای مدرک بورد تخصصی در رشته گوش حلق و بینی می باشند.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

5 1 رای
امتیاز دهی
ثبت نام
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
سینا
سینا
1 سال گذشته

سلام من 20بهمن پنج شنبه گذشته گوشم یک صدای نویز داد وکوش چپم چیزی دیگه نشنیدم وتا روز جمعه بالا میاوردم
تایکشنبه بستری سدم روز دوشنبه متوچه شدن سکته گوش کردم قرص دادن وچهارشنبه به گوشم تزریق امپول کردن سوالم این ایا امپولها پست سر هم باید تزریق بشه یا با چندروز اختلاف ودرمان میشم

دکتر نسرین یزدانی

1
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x