متخصص گوش و حلق و بینی تهران ، پزشکی است که در زمینه درمان مشکلات تاثیر گذار بر روی گوش ها ، بینی ، گلو و نیز جراحی سر و گردن ، تخصص دارد. دکتر نسرین یزدانی ، بهترین متخصص گوش ،حلق و بینی تهران هستند ، که برای مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به گالری سایت یا اینستاگرام مراجعه نمایید.

متخصص گوش و حلق و بینی - دکتر یزدانی

پزشک گوش و حلق و بینی خوب در تهران ، علاوه بر پزشک ، جراح نیز می باشد. این بدان معناست که وی می تواند ، جراحی هایی را برای کمک به درمان موقعیت های تاثیر گذار ، بر روی بافت های ظریف گوش ، بینی و گلو ، انجام دهد. این متخصص می تواند دامنه متنوعی از مشکلات را درمان کند. برخی از مثال ها شامل سینوزیت های مزمن و قارچی ، از دست رفتن شنوایی ، سرطان اوروفارینژال و آپنه خواب انسدادی می باشد.

متخصص گوش و حلق و بینی تهران چه چیزی را درمان می کند ؟

گوش ها

دامنه منحصر به فرد فعالیت بهترین متخصص گوش و حلق و بینی تهران ، درمان ناهنجاری های گوش می باشد. پزشک در زمینه درمان پزشکی و جراحی شنوایی ، عفونت گوش ، ناهنجاری های تعادل ، وزوز گوش ، درد اعصاب و ناهنجاری های عصب صورت و جمجمه آموزش دیده است. دکتر متخصص ناهنجاری های مادرزادی ، گوش داخلی و خارجی را نیز درمان می کند.

بینی

سینوزیت مزمن ، یکی از رایج ترین گلایه های سلامت می باشد. مراقبت از حفره بینی و سینوس ها ، یکی از مهارت های اولیه دکتر گوش و حلق و بینی خوب در تهران می باشد. مدیریت ناحیه بینی شامل آلرژی و حس بویایی می باشد. تنفس از طریق بینی و شکل ظاهری این اندام ، نیز بخشی از تخصص این متخصص می باشد.

گلو

حرف زدن و خوردن ، از طریق این اندام حیاتی انجام می شود. پزشک گوش و حلق و بینی در زمینه مدیریت بیماری های حنجره ، مجرای عبور هوا ، گوارش و ناهنجاری های مربوط به بلع و صدا ، نیز تخصص دارد.

سر و گردن

این مرکز از بدن دارای اعصاب مهم کنترل بینایی ، بویایی ، شنوایی و صورت می باشد. در ناحیه سر و گردن ، پزشک گوش و حلق و بینی ، بیماری های عفونی، تومورهای خوش خیم و بدخیم و ناهنجاری ها در صورت ، را درمان می کند. او جراحی زیبایی پلاستیک مانند جراحی زیبایی بینی ، و جراحی ترمیمی ، را نیز انجام می دهد.

متخصص گوش و حلق و بینی - دکتر یزدانی

چه زمان باید توسط متخصص گوش و حلق و بینی معاینه شویم ؟

یک پزشک عمومی ، می تواند به شما در حل مشکلات تاثیرگذار بر روی گوش ها، بینی و گلو کمک کند. این امر معمولاً در صورت تجربه یک مشکل مزمن و کوتاه مدت ، از قبیل عفونت سینوس ، عفونت گوش یا گلودرد امکان پذیر است. البته گاهی اوقات ، بهتر است به جای یک پزشک عمومی ، به بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در تهران مراجعه کنیم. برخی از این موارد عبارتند از :

 1. موارد مکرر آبریزش بینی ، انسداد بینی یا فشار سینوس
 2. عفونت های بازگشتی از قبیل عفونت های سینوسی ، عفونت گوش یا گلودرد
 3. وقوع مکرر سرگیجه
 4. تغییر در شنوایی
 5. دشواری در قورت دادن
 6. وزوز گوش
 7. برآمدگی که در ناحیه صورت یا گردن ، که در حال رشد بوده و از بین نمی رود ، یا بزرگ تر می شود.
 8. مشکلاتی که بر روی توانایی خواب اثر می گذارد.

انتخاب متخصص گوش و حلق و بینی خوب در تهران

شما بعنوان یک بیمار ، از طرق زیر به یک متخصص ، ارجاع داده می شوید :

 • از طریق یک پزشک عمومی
 • از طریق وب سایت یا راهنمایی کلامی
 • از طریق بیمارستان
 • از طریق کلینیک یا مرکز درمانی ، که همیشه در زمان مواجهه با مشکل پزشکی ، به آنجا مراجعه می کنید.

بهترین متخصص گوش و حلق و بینی تهران ، در زمینه های فرعی مرتبط با این حوزه ، نیز صاحب تخصص است. او بهترین طرح درمان را پس از انجام معاینات لازم ، طراحی کرده و بیمار را تا دستیابی به نتیجه درمان کامل ، همراهی می نماید.

متخصص گوش و حلق و بینی - دکتر یزدانی

در جلسه مشاوره اولیه با متخصص ، چه انتظاری دارید ؟

در اولین جلسه ملاقات با دکتر متخصص گوش و حلق و بینی تهران ، متخصص اغلب درباره علائم تجربه شده توسط شما ، سلامت عمومی و سابقه پزشکی تان برای کمک به درک مشکل ، گفتگو می کند. گوش ها ، بینی ، سر ، گردن و گلو شما آزمایش می شود. همچنین تست هایی در طول اولین جلسه ملاقات با پزشک ، تجویز شده و ایده ای شفاف در خصوص قدم بعدی و آنچه انتظار وقوع آن را دارید ، ارائه می گردد.